top of page
HOME PAGE_edited.png

Adı Efsane 15. Bölüm

Tarık, Bahar'a olan saygı ve sevgisinden dolayı ayrılma kararını mecburen kabulleniyor. Melis, ölen annesinin yerine geçeceğini düşündüğü Bahar'ın babası ile birlikte olmasına kesinlikle karşıdır. Babasına bu durumu her defasında hatırlatmaktan yorulmaz. Tarık ise, arada kalmanın sıkıntısını yaşar. Bir tarafta kızı, diğer tarafta sevdiği kadın.

Paylaş:

25 Mart 2024 16:15:00

Tarık cephesinde işler iyice karışır. Bir tarafta takımın akıbeti, diğer yanda mahkemenin atadığı sosyal hizmetler görevlisinin vereceği rapor. Kızlarını alabilmek için, takımı bir arada tutması ve Melis’le arasını düzeltmesi gerekmektedir. Bahar, Tarık’ın hayatında yeri olmadığına karar vermiştir. Hakan’la Tarık’ın arası giderek açılır. Hakan, Tarık’la Melis arasında sıkışıp kalmıştır… Tarık, kızlarının velayetini alabilmek için sosyal güvenlik uzmanını ikna edebilecek mi? Hakan, Tarık’ı mı yoksa Melis’i mi tercih edecek?

Melis, Seçil'e öfkesinden dolayı evden ayrılmış ve tayfanın toplandığı depoya yerleşmiştir. Tarık ve Seçil yana yakıla onu aramaktadır. Orada olduğunu bir tek Hakan biliyordur. Bu olayı Tarık'tan gizlemesi ve Melis ile sert bir şekilde kavga ettikleri anda yakalanması ise, Tarık'ın, Hakan'a olan güveni konusunda büyük yara açmıştır. Tarık kesin bir dille Melis'ten uzak durması için uyarır. Hakan, bu olaydan sonra takımda da kalamayacağını düşünür ve hem Melis'ten, hem de kaptanlığını yaptığı takımdan ayrılması gerektiğini düşünür.

bottom of page