top of page

Paylaş:

9 Şubat 2024 21:20:00

Arka Sokaklar 663. Bölüm

9 Şubat 2024 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 663. Bölümünde ekip, deprem sonrası çocukları kaçıran bir şebekeyi çökertiyor! Hatay depreminde ailesini yitiren küçük Zeynep, İstanbul’a kaçırılmış ve bir aileye satılmıştır. Ekibimiz, Zeynep’i dedesine kavuşturmak için Hatay’ın yolunu tutar.

Hüsnü’nün adına yatırım fonu açıp esnaftan para toplayan Tufan’ı yakalamak için operasyon düzenlenir. Mehmet’in yıllar önce yakaladığı Ramiz, kızı Melek’i bulmak için Mehmet’ten yardım ister. Çocukluk aşkı Özge yıllar sonra Kadir’in karşısına çıkar; ama, o artık eski Özge değildir. Yağız’ın annesi Yağız ve Pınar evlendikten sonra çocukların da onlarla yaşamasını istemez. Müstakbel kayınvalidesinin kendi hayatlarına müdahale etmesi Pınar’ı sinirlendirir.

Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle cuma akşamları saat 20.00'da Kanal D'de!

Hatay depreminde ailesini yitiren küçük Zeynep, İstanbul’a kaçırılmış ve bir aileye satılmıştır. Ekibimiz, Zeynep’i dedesine kavuşturmak için Hatay’ın yolunu tutar.

Hüsnü’nün adına yatırım fonu açıp esnaftan para toplayan Tufan’ı yakalamak için operasyon düzenlenir.Mehmet’in yıllar önce yakaladığı Ramiz, kızı Melek’i bulmak için Mehmet’ten yardım ister. Çocukluk aşkı Özge yıllar sonra Kadir’in karşısına çıkar; ama, o artık eski Özge değildir. Yağız’ın annesi Yağız ve Pınar evlendikten sonra çocukların da onlarla yaşamasını istemez. Müstakbel kayınvalidesinin kendi hayatlarına müdahale etmesi Pınar’ı sinirlendirir.

Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle cuma akşamları saat 20.00'da Kanal D'de!

bottom of page