top of page

Admin'den Arka Sokaklar ve D Media yorumu!

Yapımcılığını D Media'nın üstlendiği Arka Sokaklar yeni bölümleriyle cuma akşamları KanalD ekranlarında!

Admin'den Arka Sokaklar ve D Media yorumu!

Paylaş:

24 Haziran 2024 11:49:54

"D Media ailesi olarak bu sezon bizim için hem keyifli geçti hemde biraz zor. Geçen sene bu tarihlerde internet sitemizin ilk güncellemesini yaptık. Başta blog olarak yayına başladığı için ziyaretçiler açısından epey eleştiri almıştı. Zamanla bu tasarım konusunun üstünde çalışa çalışa her geçen ay site kendi tasarımına kavuştu."

"Siteyi Arka Sokaklar'ı bedelsiz olarak aldıktan sonra kurduk, bu nedenle çoğu yerde başta inandırcı gelmedi, kanal diziyi arşiv bölümüne almışken hemde. Tabii yanıldığımız şeyler olmadı değil, ama bunlar yalan haber değildi. Bunların bir kısmı güncelleme hatası veya sonradan değişen planlar nedeniyle, yanlış bilgiler verdiğimiz yönünde malesef algı yarattı. Sonuç olarak şöyle düşünmek lazım, ziyaret ettiğimiz siteleri robot değil bir insan tarafından yapılıyor. Bu nedenle her sitede olduğu gibi bizde de bazı hatalar oldu, biz bunları farkedip düzeltsekte, malesef karalama kampanyalarından kurtaramadı bizi."

"Bu haberi yazmamızın sebebi bu yaz aynı sorunları yaşamamak adına ön bilgi olarak vermek istedik. Arka Sokaklar izleyicisi bizim için çok değerlidir ve bu yüzden yeni güncellemeleri ilk orda yayına veriyoruz. Sosyal medyadaki dizimizle ilgili kanalları storyleri özenle takip ediyoruz. Çünkü bir işe hakim olmak için önce eleştirileri bilmek zorundasınız. Biz tüm sosyal medya yorumlarını takip ediyoruz, tabii burda bir düzeltme yapalım. Sosyal medya hesaplarına yapım bakmıyor. 300 kişilik bir ekip var ve her biri kendi alanından sorumludur. Okuyan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz ve herkese iyi tatiller dileriz..."

DİĞER HABERLER

bottom of page