top of page

Arka Sokaklar'a İki Yeni Oyuncu!

Kanal D'nin yapımcılığını D Media'nın üstlendiği Arka Sokaklar'ın kadrosuna iki yeni oyuncu dahil oldu... 18. Sezon'da D Media iki usta...

Arka Sokaklar'a İki Yeni Oyuncu!

Paylaş:

4 Eylül 2023 17:59:33

Kanal D'nin yapımcılığını D Media'nın üstlendiği Arka Sokaklar'ın kadrosuna iki yeni oyuncu dahil oldu... 18. Sezon'da D Media iki usta oyuncuyla anlaşma sağladı. Ebru Kocaağa ve Gizem Birdan Arka Sokaklar'da sevenleriyle buluşacak.

Ebru Kocaağa Kimdir? Ebru Kocaağa Türk manken ve oyuncu. 20 Temmuz 1982 yılında Almanya’da doğmuştur. İzmir'de liseden mezun olduktan sonra, Trakya Üniversitesi'de radyo ve televizyon bölümü mezun oldu. Acı Hayat ve Kuzey Rüzgarı gibi popüler dizilerinde rol aldı. Ayrıca Dur Yolcu adlı TRT dizisinde hemşire rolünü oynamıştır.

Gizem Birdan Kimdir? 5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı. 8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

DİĞER HABERLER

bottom of page