top of page

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız'dan Çay Daveti!

Geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’ın yeniden yayın hayatına...

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız'dan Çay Daveti!

Paylaş:

24 Eylül 2023 14:56:57

Geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’ın yeniden yayın hayatına başlaması ile ilgili: “Şimdi gördüm geri dönmüşsünüz. En yakın zamanda tüm ekibi Beyoğlu'na çay içmeye bekliyorum Rıza Baba...’’ şeklinde tweet atarak ekibi çaya davet etmişti.

Atılan bu tweet dizi ekibi tarafından cevapsız bırakılmamış ve sosyal medyada büyük ses getirerek beğeni toplamıştı. Beklenen buluşma ise önceki gün gerçekleşti. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Arka Sokaklar ekibi Tophane Mekan’da bir araya geldi.

Dizi oyuncularından Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Hasan Denizyaran, Oğuz Peçe, Sinem Reyhan Kıroğlu, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe ve Ece Aydemir’in katıldığı buluşmada yapım ekibi de oyunculara eşlik etti. Eğlenceli ve renkli anlara sahne olan çay davetinde herkesin keyfi yüzlerinden okunuyordu. Arka Sokaklar yeni bölümüyle her cuma 20.00'da!

DİĞER HABERLER

bottom of page