top of page

Değişime kayıtsız kalmadı!

Kanal D’nin; Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu fenomen dizisi olan 'Arka Sokaklar', kısa bir finalin ardından yeniden ekranlara dönmüştü. Arka Sokaklar 666'ncı bölümü görünce dizinin Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan değişimin yer aldığı fotoğrafa yorum yapmadan edemedi.

Değişime kayıtsız kalmadı!

Paylaş:

6 Mart 2024 16:47:10

15 yıldır kesintisiz yayımlanan Arka Sokaklar, yayın yılı ve bölüm sayısı bakımından Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden birisi.

Faturalarını ödeyebilmek için fotoğraflarını satan Serpil Örümcer, 18 yıldır Kanal D’de ekranda olan ‘Arka Sokaklar’a konuk olmuştu. D Media ve ‘Arka Sokaklar’ ailesinin yardım eli uzattığı Örümcer, yıllar sonra sette olmanın heyecanını yaşadığını söylemişti.

Usta sanatçı, “Kirada oturuyorum, faturalarımı ödeyemedim. ‘Ben ne yapıyorum, başkaları benim üstümden para kazanıyor’ dedim ve faturalarımı ödeyebilmek için resimlerimi satmaya karar verdim. Bu zor günlerimde ‘Arka Sokaklar’ dizisinden teklif geldi. İnanılmaz mutlu oldum” demişti.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu gibi isimlerin uzun yıllardır başrolünde olduğu dizi 666'ncı bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin 666'ncı bölüm görmüş olması sosyal medyada da gündem oldu. Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan da bu konuda yapılan bir paylaşıma yorumsuz kalamadı.

"EVRİM GEÇİRMİŞİM"

Özgür Ozan yıllar içindeki değişimini görünce kendini tutamadı ve "Evrim geçirmişim" dedi.

Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle cuma 20.00'da Kanal D'de!

DİĞER HABERLER

bottom of page