top of page

Pınar Aydın'ın son hali görenleri şaşırttı

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Arka Sokaklar'da 'Rıza Baba'nın kızı 'Pınar' karakterini canlandırmasıyla hafızalarda yer eden Pınar Aydın, ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. 42 yaşıdnaki oyuncu Pınar Aydın, yıllar sonra son haliyle gündem oldu.

Pınar Aydın'ın son hali görenleri şaşırttı

Paylaş:

4 Nisan 2024 16:20:00

2004 yılında ekranlara gelen 'Akademi Türkiye' yarışmasını üçüncü olarak tamamlayan Pınar Aydın, sesinin yanı sıra özellikle Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar da canlandırdığı Pınar karakterindeki başarılı oyunculuğuyla da adından söz ettirmişti. Ardından müziği de oyunculuğu da bırakan Aydın, şimdi evli ve iki çocuk annesi biri olarak sakin bir hayat yaşıyor.

Geçtiğimiz yıllarda Hürriyet'e verdiği bir röportaj sırasında yarışmaya annesi sayesinde katıldığını belirten Aydın, şu ifadeleri kullanmıştı: "Bizim ailede ‘doktor, mühendis, avukat olacaksın’ gibi bir kural vardır. Benim üniversite tercihlerimi de annem yaptı ve istediğim bir bölüm olmadığı halde hukuk okumaya başladım. Üniversite için Bursa’dan İstanbul’a gelmiştim ve artık okulun üçüncü sınıfındaydım. Rahmetli annem, müzikle ilgilendiğimi bildiğinden ‘Akademi Türkiye’nin başvurularını gösterdi. Ben de başvurdum ve kendimi yarışmada buldum. Program başlayınca okulu bırakmak zorunda kaldım, çünkü kameralarla izlenen bir evde kalıyorduk. O yarışmayla kaderim değişti.”

Yıllardır ekranlardan uzak bir yaşam süren isim, yarışma sonrasında kendini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulduğunu söyleyerek, “Yarışma çok popülerdi ve her yere çağrılıyordum. Ama ben sudan çıkmış balık gibiydim. Ne konuşacağımı dahi bilmiyordum. Bizi yarışmaya bağlayan sözleşmelerimiz vardı ve program bittiğinde elim kolum bağlı gibiydi. Hiçbir yere hareket edemiyordum. Ünlü prodüktörlüklerden albüm teklifleri geliyordu, görüşmeye gitmeye çekiniyordum. Ektiklerim de oluyordu. Açıkçası ürkmüştüm. Piyasaya dair hiçbir şey bilmediğim için. Bir de imajım ‘seksi’ diye kalmıştı. Beni kullanacaklar düşüncesiyle daha da çok korkuyordum” demişti.

Setlere ve sahnelere dönüp dönmemek konusunda ise kararsız olan ve konuyla ilgili; "Ben de bilmiyorum. Ben ne planlasam hayat hep çok farklı gitti" diyen ismin son halini görenler tanımakta güçlük çekti. Instagram hesabında 35 bine yakın takipçisi olan Pınar Aydın, sosyal medya hesabını aktif kullanmıyor. Yine de takipçilerinden gönderilerinin altına: 'Yıllar geçtikçe güzelleşiyorsun', 'Doğru hayatı seçtin', 'Sen hep Arka Sokaklar Pınar' olarak kalacaksın' gibi yorumlar geliyor.

Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle cuma 20.00'da Kanal D'de!

DİĞER HABERLER

bottom of page