top of page

Sezonu zirvede bitirdi!

Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’ sezonu zirvede kapattı. 18 yılı geride bırakan proje, cumanın ‘En Çok İzlenen’ dizisi oldu.

Sezonu zirvede bitirdi!

Paylaş:

30 Haziran 2024 22:13:35

Kanal D’nin adını efsaneler arasına yazdırmayı başaran dizisi ‘Arka Sokaklar’, 18’inci yılını geride bırakmanın gururunu yaşıyor. Önceki akşam 680’inci bölümüyle ekrana gelen yapım, Total’de 3.82 reyting ve yüzde 14.63 izlenme payı alarak, sezonu zirvede bitirdi. AB ve ABC1 kategorilerinde ise üst sıralarda yer alan proje, günün ‘En Çok İzlenen’ dizisi olmayı başardı.

Nefesleri kesen finaliyle seyircileri ekran başına kilitleyen yapımın son sahnesinde, yaralı halde bulunan Hüsnü’nün (Özgür Ozan) ölüp, ölmeyeceği yeni sezona dair merakı artırdı. Kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh ve Oya Okar gibi usta isimleri buluşturan proje, yeni dönemde de Kanal D ekranında 19’uncu sezonuyla bir rekora imza atacak.

YENİ SEZONDA KANAL D’DE

Televizyon izleyicilerinin 18 yıllık vazgeçilmez dizisi olan Arka Sokaklar, sezon finalinin ardından yaz tatiline çıktı. Fenomen dizi yeni dönemde de Kanal D ekranında olacak ve 19’uncu sezonu ile bir rekora daha imza atacak. Kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu gibi usta isimleri buluşturan Arka Sokaklar’ın yapımcılığını D Media üstleniyor.

DİĞER HABERLER

bottom of page