top of page
Hasan Denizyaran - Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosu

HASAN DENİZYARAN

Kadir Korkmaz

Kadir Korkmaz

Trabzonlu, babasını kaybetmiş ve ailesine bakmaktadır. Liderlik vasfını hak ederek kazanmış, içi dışı iyi ve doğru bir adamdır. Bazen haksızlıkla karşılaştığında hırçınlaşabilir. Mesleğine çok bağlı ve gözükara bir polistir. Bazen hırsı yüzünden başına iş açsa da Karadeniz inadı ve cesareti bir araya gelince elinden kimse kaçamaz.

DİĞER OYUNCULAR

İstanbul’un arka sokaklarında suçlularla mücadele veren ekibin babası. Emniyet teşkilatında sevilip sayılan, sözü geçen bir liderdir. Ekibin beyni ve yöneticisidir. Eşi Ayla, kızı Pınar ve iki torunu ile yaşamaktadır.

ZAFER ERGİN

Rıza Soylu

Ekibin aile babasıdır. 5 çocuğuyla mutlu bir aile yaşantısı bulunmaktadır. Eşi Suat’ı kaybettikten sonra Esra ile evlenmiştir. Ekipte uzun yıllardır görev almaktadır. Başkomiser rütbesi bulunmaktadır

ÖZGÜR OZAN

Hüsnü Çoban

Daha önce TEM şubede çalışmış tecrübeli bir komiserdir. Sakin ve neşeli bir insandır ama işi söz konusu olunca sakinliğini kaybedebilir. Genelde ilişkileri yüzünden başı derde girer. Aylin komiser ile inişli çıkışlı bir evlilik yaşamıştır.

OZAN ÇOBANOĞLU

Hakan Çınar

Ekibin ilk üyelerindendir. Rıza babayı babası gibi görmektedir. Hakan komiser ile yaşadığı ilişkiden sonra ortadan kaybolmuştur.

ÖZLEM ÇINAR

Aylin Aydın

bottom of page