top of page
64e8dee2e2260114406e3f32_edited_edited.png
Hasan Denizyaran

HASAN DENİZYARAN

Kadir Korkmaz

Kadir Korkmaz

Trabzonlu, babasını kaybetmiş ve ailesine bakmaktadır. Liderlik vasfını hak ederek kazanmış, içi dışı iyi ve doğru bir adamdır. Bazen haksızlıkla karşılaştığında hırçınlaşabilir. Mesleğine çok bağlı ve gözükara bir polistir. Bazen hırsı yüzünden başına iş açsa da Karadeniz inadı ve cesareti bir araya gelince elinden kimse kaçamaz.

DİĞER OYUNCULAR
İstanbul’un arka sokaklarında suçlularla mücadele veren ekibin babası. Emniyet teşkilatında sevilip sayılan, sözü geçen bir liderdir. Ekibin beyni ve yöneticisidir. Eşi Ayla, kızı Pınar ve iki torunu ile yaşamaktadır.
ZAFER ERGİN
Rıza Soylu
Ekibin aile babasıdır. 5 çocuğuyla mutlu bir aile yaşantısı bulunmaktadır. Eşi Suat’ı kaybettikten sonra Esra ile evlenmiştir. Ekipte uzun yıllardır görev almaktadır. Başkomiser rütbesi bulunmaktadır
ÖZGÜR OZAN
Hüsnü Çoban
Ekibin Rıza’dan sonraki ikinci müdürüdür, ciddiyetiyle tanınır. Yıllardır ekiple beraber sayısız operasyona katılmıştır. Avukat olan eşi Başak ve oğlu Memo ile mutlu bir ailesi bulunmaktadır.
İLKER İNANOĞLU
Engin Balkan
Daha önce TEM şubede çalışmış tecrübeli bir komiserdir. Sakin ve neşeli bir insandır ama işi söz konusu olunca sakinliğini kaybedebilir. Genelde ilişkileri yüzünden başı derde girer. Aylin komiser ile inişli çıkışlı bir evlilik yaşamıştır.
OZAN ÇOBANOĞLU
Hakan Çınar
bottom of page