top of page
64e8dee2e2260114406e3f32_edited_edited.png
Oğuz Peçe

OĞUZ PEÇE

Emre Gürbüz

Emre Gürbüz

Trabzon Organize’den gelmiş, zeki ve çevik bir komiser yardımcısıdır. Annesi ve babası vefat etmiş, İzmir’de bir teyzesi vardır. Ekibe sonradan katılmasına rağmen çok sevilir. Operasyonlarda oldukça başarılıdır ve ekibe hızlıca ayak uydurmuştur. Cesaretli oluşunun yanı sıra dikkat çekici bir yakışıklılığı vardır. Biraz da havalı olması sebebiyle ekipte artist olarak kodlanır.

DİĞER OYUNCULAR
İstanbul’un arka sokaklarında suçlularla mücadele veren ekibin babası. Emniyet teşkilatında sevilip sayılan, sözü geçen bir liderdir. Ekibin beyni ve yöneticisidir. Eşi Ayla, kızı Pınar ve iki torunu ile yaşamaktadır.
ZAFER ERGİN
Rıza Soylu
Ekibin aile babasıdır. 5 çocuğuyla mutlu bir aile yaşantısı bulunmaktadır. Eşi Suat’ı kaybettikten sonra Esra ile evlenmiştir. Ekipte uzun yıllardır görev almaktadır. Başkomiser rütbesi bulunmaktadır
ÖZGÜR OZAN
Hüsnü Çoban
Ekibin Rıza’dan sonraki ikinci müdürüdür, ciddiyetiyle tanınır. Yıllardır ekiple beraber sayısız operasyona katılmıştır. Avukat olan eşi Başak ve oğlu Memo ile mutlu bir ailesi bulunmaktadır.
İLKER İNANOĞLU
Engin Balkan
Daha önce TEM şubede çalışmış tecrübeli bir komiserdir. Sakin ve neşeli bir insandır ama işi söz konusu olunca sakinliğini kaybedebilir. Genelde ilişkileri yüzünden başı derde girer. Aylin komiser ile inişli çıkışlı bir evlilik yaşamıştır.
OZAN ÇOBANOĞLU
Hakan Çınar
bottom of page