top of page
Oya Okar - Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosu

OYA OKAR

Selin Güneri

Selin Güneri

Selin Komiser Türkiye’nin Güney Doğu’sunda birçok görevde bulunmuş. Arapça bilen, coğrafyayı yakından tanıyan, tecrübeli ve cesur komiserlerimizden biridir. Komiser Mesut Güneri ile evlidir. Eşi rahatsızlanınca onunla beraber tedavisi için yurtdışında kalmıştır. Yaşanan bazı problemler nedeniyle çift boşanma kararı alır.

DİĞER OYUNCULAR

İstanbul’un arka sokaklarında suçlularla mücadele veren ekibin babası. Emniyet teşkilatında sevilip sayılan, sözü geçen bir liderdir. Ekibin beyni ve yöneticisidir. Eşi Ayla, kızı Pınar ve iki torunu ile yaşamaktadır.

ZAFER ERGİN

Rıza Soylu

Ekibin aile babasıdır. 5 çocuğuyla mutlu bir aile yaşantısı bulunmaktadır. Eşi Suat’ı kaybettikten sonra Esra ile evlenmiştir. Ekipte uzun yıllardır görev almaktadır. Başkomiser rütbesi bulunmaktadır

ÖZGÜR OZAN

Hüsnü Çoban

Daha önce TEM şubede çalışmış tecrübeli bir komiserdir. Sakin ve neşeli bir insandır ama işi söz konusu olunca sakinliğini kaybedebilir. Genelde ilişkileri yüzünden başı derde girer. Aylin komiser ile inişli çıkışlı bir evlilik yaşamıştır.

OZAN ÇOBANOĞLU

Hakan Çınar

Ekibin ilk üyelerindendir. Rıza babayı babası gibi görmektedir. Hakan komiser ile yaşadığı ilişkiden sonra ortadan kaybolmuştur.

ÖZLEM ÇINAR

Aylin Aydın

bottom of page