top of page

Paylaş:

18 Temmuz 2023 21:15:00

Dönence 3. Bölüm

18 Temmuz Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 3. bölümde Özgür, Gece'nin kardeşiyle yaşadığı sorunu atlatabilmesi için Gece'ye destek olur ve ikili daha da yakınlaşır

Miro, Özgür'ün kendisine tuzak kurduğunu düşünür ve Özgür'le yumruk yumruğa dalaşır. Jandarmanın gelişiyle Miro köşeye sıkışır. Gece, çıkan kavganın şokunu yaşarken Rüzgar ise abisi için telaşlanır. Miro, Ceren'e çarptığını itiraf edecek mi? Özgür ve Miro arasında çıkan kavgada Özgür alnına aldığı darbeyle yaralanır. Özgür'ün alnındaki kanı gören Gece, Özgür'e pansuman yapmak ister. Özgür ve Gece birbirlerinden gözlerini alamazlar.

Cem, Gece'den Gülce için ricada bulunur. Cem'in planına göre Alican'ı Gülce uzak tutmaktır. Gece, Gülce'yle konuşup Alican'ın iyi bir çocuk olmadığını söyleyecektir. Peki Gece'nin bu çıkışına Gülce nasıl tepki verecek?Gece, Seralar'da kalmak için Cem'den izin alır. Ancak Gece'nin yanında Miro da vardır. Cem Gece'yi almaya gidince Miro'yla karşılaşır. Cem'in Gece'ye olan güveni yerle bir olur. Gece, Alican olayında Gülce'yle kriz yaşar. Gece, Alican'ın Gülce'yi istemediğini ve beklenti içinde olmamasını Gülce'nin yüzüne haykırır. Bu sırada atak geçiren Gülce bağırmaya başlar. Rüzgar, Gülce'nin üzülmesine dayanamaz ve Gece'ye saldırır. Gece ve Gülce, bu krizi nasıl atlatacak?

bottom of page