top of page

Paylaş:

20 Şubat 2013 22:15:00

İntikam 8. Bölüm

Adem’in ölü olarak bulunmasının ardından, katil şüphelisi olarak tüm gözler Yağmur’un üzerine çevriliyor. Derin’in aniden, üstelik bir cinayetle karşısına çıkması Yağmur’un tüm planlarını altüst eder. Uzun bir süreden sonra biraraya gelen ikili, önce Adem’in cesedinden kurtulurlar. Fakat Yağmur’un içi hiç rahat değildir.

Derin’i güvenli bir yere gönderene kadar, onu gizlemek zorundadır ve yine Hakan’dan yardım ister. Fakat Derin’in gerçekte kim olduğunu ve karşılıklı kimliklerini değiştirdiklerini Hakan’dan gizler. Bu davetsiz misafirden hiç hoşlanmayan Hakan, Yağmur’un hatırı için ona yardım eder. Geceyi birlikte geçirdiği Emre uyanmadan eve geri dönen Yağmur, ona kahvaltı hazırlar.

Ancak Şahika’dan gelen telefon ikilinin keyfini bozar. Üstelik Adem’e bir türlü ulaşamayan Şahika, Yağmur’un kirli işler çevirdiğine iyice ikna olmuştur. Emre’yi ondan uzaklaştırmak için harekete geçer. Selen, şirkette Emre’nin yerini almak için Haldun’un gözüne girmeye çalışır. Bunun için Hakan’ın da teklif verdiği bir ihalede Arsoy’ların kazanması için sinsi bir plan yapar.

Bu plandan habersiz olan Hakan, Selen’i kapısının önünde bulunca oldukça şaşırır. Adem’in ölü bulunması Şahika’nın iyice korkmasına neden olur. Listesindeki baş şüpheli Yağmur’dur. Üstelik onun ıslahevi geçmişini de öğrenmiştir. Annesinin etkisinde kalan Emre, Yağmur’da uzaklaşır. Bir terslik olduğunu anlayan Yağmur, Emre ile konuşmaya gider.

Leyla ise hastaneden taburcu olur, ancak yakın geçmişi hatırlamamaktadır. Leyla’ya yardımcı olmak isteyen Şahika, herkesi şaşırtan bir karar verir. Bu karar Haldun’un evden ayrılma sürecini de hızlandırır. Babasının evden ayrılacağını öğrenen Cemre, annesine iyice tavır alır ve Barış’ın yanına gider.

Derin’i bir an önce yurt dışına çıkartmaya çalışan Yağmur, Leyla’nın hafızası yerine geldiğinde kimliğini ortaya çıkartacak fotoğrafı da hatırlayacağını bilmektedir. Derin, Adem ve Leyla tarafından köşeye sıkışan Yağmur’u Şahika da, polise şüpheli olarak ihbar eder. Ancak bu ihbar Şahika’ya pahalıya patlayacaktır.

bottom of page