top of page

Omuz Omuza 9. Bölüm

Paylaş:

10 Mayıs 2024 07:34:55

Omuz Omuza 9. Bölümünde Nisan'la Ali ayrılığın eşiğinde! Ali, beş senelik sevgilisi Nisan'ın evinde reklamcı Nadir Bey'le karşılaşınca, olanları anlayıp dinlemeden hareket eder, böylece de ipler iyice kopar.

Nisan, bu kavgada Nadir'in tarafını tutması ile ilgili arkadaşlarından destek görmeyi beklerken yanılır. Sevilay ve Firdevs, Nisan'a Ali'nin bu davranışlarının çok normal olduğunu, sevmese böyle davranmayacağını ve kendisi ile ilgili mücadele eden bir erkeğin olmasının güzel bir şey olduğunu söylerler.

Burcu erkek arkadaşını eve çağırmıştır ancak Fitnat küçük kızına ve erkek arkadaşına çocuklarmış gibi davranmaktadır. Burcu ciddiye alınmak istemektedir. Çünkü planları gerçekten ciddidir. Fitnat da bunları öğrenince tepkisi büyük olur.

Kemal'in, Firdevs'in boşanma davasında karşı tarafın avukatlığı üstlenmesi yeni evli çiftin arasını iyiden iyiye gerer ve işe bir de mesleki rekabet karışır. Firdevs kocası Mustafa'ya küçük kızları Özge'yi gezdirmek üzere teslim edince ve Mustafa da Özge'ye kız arkadaşını tanıştırmaya kalkınca Özge'nin psikolojisinde meydana gelen çöküntüyle baş etmek yine Firdevs'e düşer.

Aşk böceği Halide yeni bir heyecana yelken açarken yeni bir kültür farkı sendromu ile daha karşılaşır.

Ali ise Nisan'dan yediği darbeden sonra arkadaşı Gökhan'ın tertiplediği gecede eski kız arkadaşı ile rastlaşır. Nisan tüm telkinlerden sonra Ali'yi affetmeye hazırken beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

bottom of page