top of page

Senden Önce 1. Bölüm Özeti

OLUŞTURULDUĞU TARİH :
12.02.24 14:51
GÜNCELLENME ZAMANI :
12.02.24 14:51

Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi Senden Önce 13 Şubat Salı akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Ekrana gelen tanıtımları, yayınlanan afişleri ve ters köşe hikayesi ile seyircinin dikkatini çeken dizinin çekimleri Şile ve Balat başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleşiyor. Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Senden Önce’nin birinci bölümünün özeti şöyle;

Senden Önce 1. Bölüm Özeti

Hakan ve Merve, 6 aylık evliliklerinin daha ilk dönemecinde büyük sorunlar yaşayan ama bütün bu sorunlara rağmen birbirlerine tutkuyla bağlı bir çifttir. Merve’nin son birkaç aydır dillendiremediği, Hakan’a açamadığı bir derdi vardır sadece. Ama Hakan ne kadar uğraşırsa uğraşsın, karısı Merve’yi konuşmaya, sorununu paylaşamaya ikna edemez.

Hakan, iş seyahati için Ankara’ya gideceği sırada, havaalanında Sahra’yla karşılaşır. Ankara’da konaklayacağı otele vardığında onu bir sürpriz beklemektedir. Bir tesadüf eseri yolları kesişen Sahra ve Hakan aynı otelde, yan yana odalara rezervasyon yaptırmıştır. Fakat Merve’nin aldığı ani bir kararla bütün dengeler değişecektir.

Senden Önce, 13 Şubat itibariyle her salı günü saat 20.00’de Kanal D'de!

DİĞER ÖZETLER

bottom of page