top of page
5e8cd4ce933ccb0cf8e240a3_edited.png

Sensiz Olmuyor 23. Bölüm

Paylaş:

5 Aralık 2023 11:40:44

Gönül'e kendisi için özel olduğunu söyler ve sızar. Gönül otel görevlisinin yardımıyla onu odaya çıkartıp yatırır. O sırada Şebnem gelir. Can arabasında unuttuğu şalını Aslı'ya verir. Serdar da oradadır. Bu duruma bozulur. Arda Şebnem'i yatağında görünce şaşırır.

Gönül lobide uyumuştur. Fuara Şebnem gidecektir. Arda ve Gönül geri döner. Civan satıştan aldığı paraları borsaya yatırır. Ancak umduğunun tersi olur. Can Arda'ya olanları sorar. Gönül Arda sarhoş olduğu için söylediklerine inanmamıştır. Arda, Can, Serdar, Aslı ve Gönül yeni koleksiyon için toplantı yaparlar.

Mino ve Sema'nın çizimlerini eşit oranda beğenilir. Yeni koleksiyon da ikisini de kullanmaya karar verirler. Aslı Can'ın Arda ile kendisi hakkındaki konuşmalarına kulak misafiri olur. Can'a bir ders vermeye karar verir. Civan borsada kaybettiklerini iki katına çıkarmayı başarır. Bunu Gönül'e söylemek için şirkete gider.

Moral gecesi düzenlenen restorana herkes gelmiştir. Gönül Civan'ı getirmiştir. Arda bir konuşma yapar. Ardından Can'ın baskısıyla Gönül'ü dansa kaldırır. O sırada Şebnem gelir.

bottom of page