top of page
5e8cd4ce933ccb0cf8e240a3_edited.png

Sensiz Olmuyor 24. Bölüm

Paylaş:

6 Aralık 2023 18:49:15

Şebnem'le Arda'nın arasına girdiğini düşünmektedir. Şebnem'den çekini almaya gelen Ayla Sema'yı görünce huzursuz olur. Şebnem Sema'ya işine devam etmek istiyorsa Ayla'dan özür dilemesini söyler.

Serdar bir gazete ile Arda'nın yanına gelir. Gazetede kumaş deposunun sigortadan para alabilmek için kundaklanmış olduğu yazmaktadır. O sırada Zehra Arda'yı arayıp yemeye çağırır. Saat geç olduğu için Arda Gönül'ü evine bırakmak ister. Gönül'ün mahallesine gelince 2 serseri onlara sataşır. O sırada Ziya ve Sadun olanları fark ederler. Gönül'ün doğum günü için şirkette kızlar küçük bir kutlama yaparlar.

Can bunun iyi bir fırsat olduğunu Arda'ya söyler. Arda Gönül'ün doğum günü için yemeye davet eder. Can'la Arda'nın konuşmalarını duyan Hande hemen Şebnem'e anlatır. Gönül evi arayıp kızlarla dışarıda doğum gününü kutlayacağını söyler. Ziya da Handan'a kızları eve çağırmasını söyler. Arda Şebnem'e Gönül'ün evine doğum günü için gideceğini söyler. Ancak Şebnem inanmaz. Hande ile ikisi onu takip eder. Herkes Gönül'ün evindedir. Arda bir bahane ile Gönül'ü dışarı çıkarır.

bottom of page