top of page
5e8cd4ce933ccb0cf8e240a3_edited.jpg
dizi afiş

SENSİZ OLMUYOR

Yönetmen  : Uluç Bayraktar
Senaryo  :   Deniz Ergun, Mahinur Ergun, Cenk Aksoyer
Yapımcı  :   Abdullah Oğuz

Yapım  :   D Productions
Oyuncular  :   
Emre Altuğ (Arda), Okan Yalabık (Can), Yeliz Şar (Gönül), Tayfun Çorağan (Ziya), Zeynep Eronat (Handan), Mahir İpek (Serdar), Ebru Gürsoy (Şebnem), Durul Bazan (Mino) , Bülent Şakrak (Civan), Mehmet Ali Kaptanlar (Sadun), Ayşegül Uygurer (Şengül), Aslan Altın (Orhan), Onuray Evrenatan (Hande), Özlem Akınözü (Sema), Gülsün Kamu (Zehra), Kamil Sönmez (Osman Reis), İpek Tanrıyar (Aslı), Şükrü Türen (Tahsin)

Hikaye

Arda genç, yakışıklı ve varlıklı bir adamdır. Babasının şirketinde sevgilisi Şebnem ile beraber yöneticilik yapmaktadır. Gönül iyi bir eğitim almış, orta halli bir ailenin kızıdır. Giyinmeyi hiç bilmeyen Gönül, zaten güzel bir kız değildir. Tavırlarıyla akranlarından hayli olgun olan Gönül, çok zeki bir kızdır. Hayattaki en büyük amacı, iyi bir kariyer yapabilmektir. Bu yolda gece gündüz çalışmaktan erinmez.

Arda'nın şirketine yönetici sekreter olarak başvuran Gönül önce görünüşünden dolayı elenir. Ancak kıskanç Şebnem, Gönül'ü işe almanın daha iyi olacağına karar verir ve çirkinliği ilk defa Gönül'ün işine yarar.

bottom of page