top of page
277224193_421865483127737_6732666321408091658_n_edited_edited.png

Asi 37. Bölüm

Cemal Ağa cinayetiyle ilgili olarak, herkesin şüpheyle baktığı Demir, kendini aklamaya çalışıyor.
Asi ve Demir, yeni evlerinde baş başa romantik bir gece geçirmek istemişlerdir. Ne yazık ki, Neriman Hanım bu mutluluğu izin vermez. Gecenin bir vakti kapıya dayanır. Babasının katili olduğundan şüphelendiği Demir’e ağır hakaretler eder.

Asi’nin Demir’le görüşmesini yasaklar. Asi ve Demir evlenme hayalleri kurarken ilişkilerini gizli sürdürmek zorunda kalırlar. Demir bir yandan evlilik hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan kendini aklamaya çalışır. İhsan Bey ise her durumda kızına ve müstakbel damadı Demir’e yardımcı olmak ister.

Asi tarafından reddedilmiş olan Ali ise cinayeti Demir’in işlediğini düşünmektedir. Galip’le bir anlaşma yapar. Galip, eski nişanlısı Zeynep’i bulmasına yardımcı olursa, Demir aleyhinde tanıklık edeceğini söyler. Üstelik Galip cinayet silahının yerini de bilmektedir.

Ali, Demir’e karşı büyük bir koz kazanmıştır. Asi dışında herkes Demir’e şüpheyle yaklaşmaktadır. Bu yüzden Asi ve Demir gözlerden uzak yerlerde buluşurlar. Evlenmeleri ancak Demir’in aklanmasına bağlıdır. Demir’in sabırsızlıkla beklediği “tüfeğinin balistik raporu” nihayet gelir. Demir’in hapse girip girmeyeceği bu rapora bağlıdır.

bottom of page