top of page

Paylaş:

5 Eylül 2023 21:15:00

Dönence 9. Bölüm

5 Eylül Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 9. bölümde Gece, en zor anında yanında olan Özgür'e sığınıyor.

Gece'nin kötü bir abla olduğunu söyleyen kalabalık Gülce'yi ürkütür. Gece, kardeşinin ve kendisinin bu duruma düşmesine anlam veremez. Özgür, kalabalığı dağıtmaya çalışırken Gece'yi koruyan Gülce, ablasının zor durumda olduğunu anlar. Gece, bu suçlamalardan nasıl kurtulacak? Sosyal medyada videoları yayınlanan Gece ve Gülce bu sorunla baş etmeye çalışırken Özgür ve arkadaşları ise bir plan yaparak gerçekleri ortaya çıkarmak adına adım atarlar. Fakat bu iş düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

Özgür ve arkadaşları, Gece'yi aklamak için bir plan yaparak gerçekleri ortaya çıkarmak adına asıl videoyu ele geçirirler fakat bu iş düşündükleri kadar kolay olmayacak ve bir engele takılacaktır. O anlar Özgür'e tehlikeli anlar yaşatır. Harun planlarına bir yenisini daha ekleyerek aileyi en can alıcı yerlerinden vurur, Gülce sosyal hizmetler tarafından götürülmenin eşiğine gelirken aile bu durumu nasıl atlatacaktır?

Özgür'ün, Gece hakkında gerçekleri ortaya çıkarmak adına asıl videoyu ele geçirmesi derin bir nefes aldırır. Gece, Gülce için Özgür'ün bahçesinde açık hava sinemasının keyfini yaşarken Özgür, gerçek videoyu internete yükler. Ancak Miro'nun eve gizlice girip görüntünün olduğu belleği çalması tüm sevinçlerini yerle bir eder.

bottom of page