top of page

Paylaş:

6 Mayıs 2024 06:30:39

Hırçın Menekşe 1. Bölüm

Deniz, görümcesi Nazlı ve kızı Buse ile birlikte Şile'ye doğru gitmektedir. Yolda bir olay olduğunu görürler. Aras'ın arabasını kurşunlamışlardır. Deniz, Yağız'ı fark etmez. Eşyalar Deniz'lerden önce gelmiştir. Nuri eşyaları teslim alır. O sırada Deniz'ler de gelir. Ev sahipleri Seniye Hanım da onları karşılar.

Yavaş yavaş eve yerleşirler. Deniz erkenden ofisine gider. Nazlı ve Buse evdedir. Buse alışveriş için dışarı çıkar ve sahilde Tarık'la karşılaşır. Buse Tarık'ın peşinden ayrılmaz. Matbaaya Handan ve İhsan'ın yanına gelirler. Handan, Deniz'i arayıp Buse'nin orada olduğunu haber verir.

Deniz, matbaaya Buse'yi almaya gider. Tarık, Handan ve İhsan'la tanışır. Rıza, isimli bir adam Deniz'in ofisine gelir. Ev sahibinden şikayetçidir. Deniz davayı alır ve kazanır.

Diğer yandan Yağız kafasını dağıtmak için Şile'de kalır. Arkadaşı Ökkeş onunla ilgilenmektedir. Ertesi gün Deniz'i ofisinde bir karıkoca beklemektedir. Ökkeş evlerini elinden alıp otel yapacaktır. Hasan ve Fatma, Ökkeş'in belalı biri olduğunu Deniz'e söyler. Deniz bu zorlu davayı kabul eder.

bottom of page